Tipy nejen pro střelce

Radí Jirka Šimůnek, útočník FBC Kladno


Vychytaný toolbag
Dlouhou jsem hrál se značkou Unihoc a proto si dovolím tvrdit, že patří mezi nejlepší výrobce nejen holí, ale také toolbagů. Z nové kolekce jsem si vybral toolbag Unihoc Crimson Line. Do tohoto toolbagu se mi bez problémů vejde veškeré florbalové vybavení a díky systému boční kapsy mám hokejky vždy mimo použité oblečení. Specialitou je voděodolný materiál na horní a spodní části, který chrání veškerý obsah toolbagu před promočením. Mám rád decentní barvy a svojí barevnou jednoduchostí je tento toolbag tou pravou volbou nejen pro mě.

Jediný Doublecurve s čepelí Air
U nás ve Florbal.com nasloucháme tvým požadavkům a na jejich základě jsme pro tebe připravili speciální florbalku. Na žádanou tyč Exel Doublecurve jsme nechali nasadit novou čepel Exel Air. Vznikla tak kombinace zahnuté tyče a velmi lehké čepele, která přináší perfektní cit pro míček při driblingu a zároveň tvrdou a přesnou střelu. Na výběr je tato hůl ve dvou tvrdostech 29mm a 26mm. Vyberou si tak siloví i méně siloví hráči. Tyto hole s Exel Double Curve Air kombinací s čepelí Exel Air najdete exkluzivně pouze u nás.

 

Zkuste novou čepel Salming Quest3
Letošní sezóna je u značky Salming ve znamení nové čepele Quest3. Salming vzal to nejlepší z herních vlastností čepelí Quest1 a Quest2 a přidal další drobnosti. Čepel mě velmi překvapila svojí prací při kontaktu s balónem. Po důkladném testování bych ji v současné době zařadil mezi jednu z nejlepších čepelí na trhu.

Přijďte nás navštívit

Pobočka Brno

pobocka brno
Pobočka Brno
Hlinky 34, 603 00 Brno
Po - Pá10.00 - 18.00
So9.00 - 12.00
541 214 249
info@florbal.com
Více o prodejně

Pobočka Praha

pobocka praha
Pobočka Praha
Kurta Konráda 6, 19000 Praha 9 - Vysočany
Po - Pá10.00 - 18.00
So9.00 - 12.00
252 540 008
praha@florbal.com
Více o prodejně
Florbalová výstroj

Copyright © 2016. Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks.

brno pay info
Jak vybrat správnou florbalku? poradce
Jakou potřebuji brankářskou výbavu? poradce
Jakou velikost sportovních bot? poradce
Jaké zvolit sportovní oblečení? poradce