Nová kolekce Jadberg pro brankáře

Tradiční výrobce brankářského vybavení Jadberg připravil pro florbalové brankáře nový design brankářského vybavení. Konkrétně zapracoval na brankářských kalhotech a brankářských dresech. Ve vývojovém oddělení Jadbergu nezměnili jen barevné provedení, ale ve spolupráci s florbalovými brankáři zapracovali na funkčnosti a zlepšení brankářského vybavení tak, aby brankáři měli absolutní volnost pohybu.

Novinkou je brankářský dres Jadberg Target Top, který je nabízen ve třech barevných provedeních – v barvě modré, šedé a červené.

Jadberg Target Top je vyroben ze vzdušného a odolného materiálu Carbon, který aktivně ochlazuje a transportuje vlhkost. Při jeho výrobě je kladen důraz na snadný pohyb a funkčnost. Vnější část rukávů je vybavena velmi lehkou ochrannou vrstvou z dutých vláken a z vnitřní strany je opatřena chrániči loktů. Na ramenou najdeš ergonomicky tvarované chrániče, které zvětšují objem brankáře.

 

Záda dresu jsou vyrobena z materiálu CoolFit, který zajišťuje účinnou cirkulaci čerstvého vzduchu kolem brankářova těla. Dres je zakončen na spodní části lemem z odolného materiálu pro zvýšení životnosti. Aby dres plnil 100% funkčnost, je nutné pod něj obléci brankářskou vestu. Doporučuji vesty Jadberg XGE Vest nebo vestu Jadberg Agent s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Další novinkou jsou nové vychytané brankářské kalhoty Jadberg Target.

Opět jsou nabízeny ve třech barevných variantách – v barvě modré, šedé a červené.

Kalhoty jsou vyráběny z prodyšného, příjemného a velmi pevného materiálu, s anatomicky tvarovaným ochranným polstrováním z ultrahusté polyuretanové pěny.

Proti prodření kolen je na exponovaných místech použit pravý Kevlar. Rozkrok a vnitřní strany nohavic jsou opatřeny pružným úpletem o vysoké gramáži, který zajišťuje maximální volnost pohybu.

Lehce vyvýšený a polstrovaný pas je díky systému "Quick-fit" plně nastavitelný na třech nezávislých místech, čímž zajišťuje dokonalé přizpůsobení postavě brankáře.

Zadní část nohavic je opatřena výkrojem pro zabránění přišlápnutí si kalhot v náročných pozicích a spodní části nohavic jsou pro snadnější oblékání a úpravu chráničů opatřeny dlouhými suchými zipy.

Vnitřní část je podšita příjemnou, počesanou podšívkou a k pevnému zajištění výstroje slouží opasek s rychlosponou. Nově jsou kalhoty odlehčeny a na kolenní partii byl z vnitřní strany přidán systém pro připevnění dodatečného chrániče. 

 

Přijďte nás navštívit

Pobočka Brno

pobocka brno
Hlinky 34, 603 00 Brno
Pondělí až Pátek10.00 – 19.00
Sobota9.00 - 12.00
541 214 249
info@florbal.com
Více o prodejně

Pobočka Praha

pobocka praha
Kurta Konráda 6, 19000 Praha 9 - Vysočany
Pondělí až Pátek10.00 – 19.00
Sobota9.00 – 12.00
252 540 008
praha@florbal.com
Více o prodejně
Florbalová výstroj

Copyright © 2016. Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks.

brno pay info
Přihlásit se

Prosím, vyplňte uživatelské jméno a heslo.

Nesprávné heslo.

Jak vybrat správnou florbalku? poradce
Jakou potřebuji brankářskou výbavu? poradce
Jakou velikost sportovních bot? poradce
Jaké zvolit sportovní oblečení? poradce