Vánoční tipy – co si pod stromeček přeje Petr Ďarmek

První aktivní florbalový nahrávač

My Floorball Passer je první florbalový nahrávač s patentovaným odrazovým systémem "My Floorball Passer".  Nahrávač Vám pomůže zdokonalit Vaši florbalovou přihrávku, příjem míčku a přesnost nahrávek na rovném povrchu. Unikátní a elegantní design nahrávače lze využít z obou stran. Lze tedy trénovat forhandové i backhandové nahrávky nebo lze nahrávač využívat současně ve dvou hráčích. Nahrávač má díky svému patentovanému odrazovému systému aktivní funkci zpětné nahrávky, díky které máte pocit, jakoby Vám přihrál zpátky spoluhráč - zpětná nahrávka neztrácí svoji rychlost.

Nejlepší sportovní trenýrky

Několik let jsme vyvíjeli nové sportovní trenýrky. Výsledkem jsou nové Florbal.com shorts New Style. Příjemný materiál, který se nelepí na zpocené tělo a prodloužená délka nohavic je tou pravou volbou nejen pro trénink, ale i na běh či zápas. Doporučuji kombinovat s naším tričkem Florbal.com, celek vypadá perfektně. 

Stylový outfit

Na trénink je potřeba přijít i dobře oblečený. Petr doporučuje z naší široké nabídky mikin a oblečení stylovou mikinu Jadberg 94 Hooded Top. Mikina s kapucí na zip pro trénink i volný čas je vyrobena z luxusního materiálu o vysoké gramáži, z rubu počesaného na jemný, hřejivý a pohodlný vlas. Dvě kapsy v přední části, celopropínací zip a kapuce ze zadní strany opatřená nápisem Jadberg. To vše samozřejmě za perfektní cenu.

Přijďte nás navštívit

Pobočka Brno

pobocka brno
Pobočka Brno
Hlinky 34, 603 00 Brno
Po - Pá10.00 - 18.00
So9.00 - 12.00
541 214 249
info@florbal.com
Více o prodejně

Pobočka Praha

pobocka praha
Pobočka Praha
Kurta Konráda 6, 19000 Praha 9 - Vysočany
Po - Pá10.00 - 18.00
So9.00 - 12.00
252 540 008
praha@florbal.com
Více o prodejně
Florbalová výstroj

Copyright © 2016. Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks.

brno pay info
Jak vybrat správnou florbalku? poradce
Jakou potřebuji brankářskou výbavu? poradce
Jakou velikost sportovních bot? poradce
Jaké zvolit sportovní oblečení? poradce